קורס קייטסרפינג בעתלית

חוף המבצר בעתלית הוא אחד החופים הפופולריים בארץ לגלישת קייט סרפינג בעיקר בעונות של הרוחות הצפוניות באביב ובסתיו. אחת הסיבות לכך היא שמדובר בחוף שמאוד נוח להעביר שיעורי קייט סרפינג. זוהי רצועת חוף ארוכה ורחבה ברובה. רוב החוף הוא חולי וכמעט ללא סלעים וזה מאפשר להעביר שיעורים בצורה בטיחותית ונוחה יותר. חוף המבצר בעתלית הוא המקום שבו מועברים שיעורים למי שמעוניין לעשות קורס קייט סרפינג ומתגורר באזור חיפה וחוף הכרמל מכיוון שזהו כאמור החוף המתאים ביותר בסביבה זו לביצוע של קורס בתנאים מתאימים ובאופן בטיחותי.

איך בנוי קורס קייט סרפינג בעתלית?

הקורס מורכב מ-4 שיעורים כשכל שיעור הוא במשך שעתיים.

במהלך קורס הקייטסרפינג בעתלית תלמדו:

דגשי בטיחות

היכרות עם הציוד

הכנת הציוד ליום גלישה

תרגול שליטה על הקייט בחוף

תרגול שליטה על הקייט במים

עלייה על הגלשן מתוך המים

*המועדון שלנו הוא מהותיקים, הגדולים והמובילים בארץ וכל המדריכים שלנו הם מדריכים מוסמכי קורס IKO – איגוד הקייטסרפינג העולמי.

*כל חניך מקבל במהלך הקורס ציוד מלא המותאם לנתונים הפיזיים של הגולש ושל תנאי הרוח בזמן השיעורים תוך דגש והקפדה על בטיחות. 

*ישנה גם האפשרות לבצע קורס משולב או שיעורי השלמה בין החוף באילת לחופים אחרים בארץ כמו בית ינאי או חוף פולג בזכות פעילות של סניפים שונים של בית הספר –  דבר שיכול להוות פתרון למי שרוצה לקבל את כל היתרונות של שיעורים בים התיכון ושיעורים באילת במהלך קורס אחד.

קורס קייט סרף עתלית

לעוד מידע והזמנת קורס קייטסרפינג בעתלית מלאו את הפרטים

סגירת תפריט