תחזית רוח

תחזית הרוח לימים הקרובים

מעודכן ליום שלישי 6.4 09:00

למרות שאנחנו כבר בתחילתה של עונת הצפוניות, בתחזית הרוח לשבוע הקרוב אין צפי לצפוניות כפי שראינו ביומיים האחרונים, אך כנראה שהיום יהיה לנו חלון קצר בשעות אחר הצהריים של צפונית בעיקר בחופים הצפוניים עד אזור זכרון, ובימים הבאים נראה מערכת של רוחות מכיוונים שונים שמאפיינות התחלה של עונה שעדיין לא התייצבה ובסוף השבוע רוחות מערביות שמלוות במזג אוויר מעט חורפי, עננות וייתכן שגם גשם ביום שבת. ההערכה היא שמשבוע הבא כבר נראה בתחזית כמות יותר גדולה של ימי רוח עם כיוון צפוני יציב יותר.

יום שלישי:
יום שמתחיל וממשיך ברוחות מזרחיות בעוצמה בינונית 16-21 קשרים ובעיקר בחופים הצפוניים. בשעות אחר הצהריים ייתכן ותסתובב לצפונית בעיקר באזור בצת והחופים הצפוניים יותר עם וייתכן שגם בחופים שעד אזור בית ינאי, עם חלון קצר וגליש. 
הערכת עוצמות צפונית החל מהשעה 16:00 ועד השעה 18:00:
בצת: 17-18 קשרים.
עתלית עד שדות ים: 16-17 קשרים.
בית ינאי עד פולג: 13-15 קשרים.

יום רביעי:
יום עם רוחות מערביות חלשות מאוד שמהצהריים יקבלו כיוון צפוני אך עדיין חלש, 7-9 קשרים ולא נראה כרגע צפי למצב גליש מלבד פויילים.

יום חמישי:
דומה ליום רביעי מבחינת רוחות מערביות בבוקר שיקבלו כיוון צפון מערבי משעות הצהריים, אך מעט חזק יותר בסביבות 2 קשרים. עדיין עוצמות חלשות וגליש בעיקר לפויילים וקייטים גדולים מהשעה 17:00 עם עוצמות מוערכות של 13-15 קשרים.

אפליקציות ואתרים לבדיקת תחזית רוחות:

ווינדגורו – כנראה הכלי הפופולרי ביותר בעולם לבדיקת תחזית הרוח. 
קישור ל-Windguru

Windy – נחשבת אמינה יותר בים התיכון ומספקת תמונה רחבה יותר וברורה יותר ובכך מאפשרת קריאה קלה יותר להתנהגות הצפויה של הרוח.
קישור לאתר של Windy 

לדיווחי רוח הצטרפו לקבוצת הפייסבוק: Kitesurfers Israel – קהילת הקייט סרפינג של ישראל

כתבות מהבלוג שלנו:

עשו לנו לייק בעמוד ועקבו אחרי תחזיות, דיווחים,עדכונים ותוכן איכותי גם בפייסבוק

סגירת תפריט