קורס קייט סרפינג באילת

גולשים רבים מגיעים לאילת במיוחד כדי לעשות כאן קורס קייטסרפינג. רבים יודעים שבעיר שיושבת על הים האדום יש את התנאים הטובים ביותר בארץ לגלישת קייט ולכן רבים בוחרים לעשות כאן קורס קייטסרפינג.  סטטיסטיקת הרוח כאן היא מעולה ובימים שיש רוח היא יציבה ונושבת לאורך כל היום ולכן מתקיימים תנאים מצויינים לקיום של קורס קייט סרפינג בעיר אילת ואפשר להשלים את הקורס מהר לעומת הלמידה בים התיכון הודות לכך שבמקרים רבים ניתן לקיים רצף של שיעורים יום אחרי יום.

מתי עושים קורס קייט סרפינג באילת?

קורס קייטסרפינג באילת ניתן לעשות לאורך כל השנה, זאת בניגוד לחופים בים התיכון שבהם קורס קייט סרפינג מתקיים בעיקר באביב ובסתיו שבהן יש רוחות צפוניות. החודשים הטובים ביותר לקיום קורס קייט סרף באילת הם אפריל עד ספטמבר כאשר סטטיסטיקת הרוחות היא הטובה ביותר, אך כאמור גם בשאר ימי השנה באילת יש תנאים לקיום של קורס ותוכלו לברר עם בית הספר שמעביר שיעורי קייט סרפינג באילת לגבי צפי ותחזית לקיום קורס גם בשאר החודשים..

איך מתבצע קורס קייט סרפינג באילת?

החוף באילת הוא שונה מהחופים בים התיכון שבהם מתקיימים קורסים ולכן גם המתכונת של הקורס היא שונה מעט. רוב התרגול הוא אינו על החוף כפי שזה מתבצע בים התיכון, אלא כבר בשלבים הראשונים הוא מתבצע בתוך המים בליווי מדריך וסירה, זאת גם הודות לכך שהים באילת הוא ללא גלים והרוח מאוד יציבה ולכן ניתן לקיים שיעורים בתוך המים כבר בשלבים המוקדמים של הקורס ולהנות מזמן רב של תרגול נטו בתוך המים עם ציוד קייט מלא כולל גלשן.

קייט סרפינג אילת

למה כדאי לעשות קורס קייט סרף באילת?

*בזכות התנאים שקיימים באילת ניתן להשלים את הקורס במהירות והסיכוי לקיים קורס שלם ברצף של מספר ימים הם גבוהים, בעיקר כשמדובר בתקופה שבין החודשים אפריל-ספטמבר.

*תחזית הרוח באילת לכמה ימים קדימה היא אמינה ויציבה ולכן ניתן להסתמך עליה יותר מן התחזיות הרוח עבור הים התיכון

* אפשר כמובן לשלב קורס קייט סרף באילת יחד עם החופשה שלכם בעיר ורבים רואים בקורס קייט סרפינג כחלק מהאטרקציות והחוויות שאילת מציעה.

*המועדון שלנו הוא מהותיקים, הגדולים והמובילים בארץ וכל המדריכים שלנו הם מדריכים מוסמכי קורס IKO – איגוד הקייטסרפינג העולמי.

*כל חניך מקבל במהלך הקורס ציוד מלא המותאם לנתונים הפיזיים של הגולש ושל תנאי הרוח בזמן השיעורים תוך דגש והקפדה על בטיחות. 

*ישנה גם האפשרות לבצע קורס משולב או שיעורי השלמה בין החוף באילת לחופים אחרים בארץ כמו בית ינאי או חוף פולג בזכות פעילות של סניפים שונים של בית הספר –  דבר שיכול להוות פתרון למי שרוצה לקבל את כל היתרונות של שיעורים בים התיכון ושיעורים באילת במהלך קורס אחד. 

לעוד מידע והזמנת קורס קייטסרפינג באילת מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

או חייגו 08-9555785

סגירת תפריט