קורס קייטסרפינג בצפון, חיפה והקריות

מי שגר באזור הצפון ומעוניין בקורס קייט סרפינג יגלה שמדובר באזור מעולה מבחינת התנאים ללימוד וגם בהמשך הדרך כגולשים מתקדמים.

אזור החוף של עכו, חיפה והקריות נהנה מרוחות שנושבות במהלך כל השנה גם בתקופות כמו הקיץ כשבחופים אחרים אין תנאים מספקים כדי לקיים פעילות קייט סרפינג וזאת הודות למבנה רצועת החוף הייחודית למפרץ ושילוב של רכס הכרמל וההר הסמוך.

בלבה של רצועת חוף זו נמצאת קרית ים עם חוף חולי, פתוח ומותאם לפעילות ספורט ימי כמו גלישת גלים, גלישת רוח וכמובן קייט סרף.

עיקר הקורסים בחופים שלאורך הים התיכון מתקיימים בתקופת האביב והסתיו כשנושבות רוחות צפוניות, אך בזמנים שהם מחוץ לעונה ובעיקר בקיץ במרבית החופים תדירות התנאים לקיום קורס קייטסרפינג היא נמוכה בעוד שבאזור המפרץ של עכו, חיפה והקריות מתקיימים כאמור תנאים ייחודיים שבזכותם גם בתקופה זו ניתן לקיים שיעורי קייט סרפינג.

איך בנוי קורס קייט סרפינג בצפון?

במהלך הקורס לומד התלמיד כיצד לעשות שימוש בטוח, יעיל ונכון בכל הציוד הנדרש לגלישת קייט, תרגול של שליטה על העפיפון בחוף ובמים וכמובן בשלב המתקדם יותר של הקורס כיצד לשלב את התפעול והשליטה על העפיפון יחד עם הגלשן בתוך המים – מה שיכין את הגולש המתחיל להמשיך לתרגל ולגלוש באופן עצמאי, בטוח ויעיל.

קורס הקייטסרפינג בצפון הוא במתכונת פרטית – חניך ותלמיד ובמהלך הקורס כמובן שמסופק לתלמיד כל הציוד הנדרש ומותאם למידותיו ולתנאי מזג האויר והרוח בזמן השיעור.

הקורס בנוי משלושה מפגשים כשכל אחד מהם נמשך שעתיים. ישנה גם אפשרות לשיעור היכרות אחד או גם שיעור רענון עבור מי שלמד או גלש בעבר ומעוניין לחזור באופן בטוח ומקצועי לתחום.

קורס קייט סרף בקריות
קורס קייט סרפינג בחיפה

לעוד מידע והזמנת קורס קייטסרפינג בצפון מלאו את הפרטים

סגירת תפריט