קורס קייטסרפינג בסיני

סיני נמצאת בשורה אחת יחד עם היעדים הטובים בעולם לגלישת קייט סרפינג. אם גם אתם מעוניינים להיכנס לספורט המדהים והממכר הזה תוכלו לעשות קורס קייטסרפינג בסיני בתנאים אופטימליים ללימוד. הלגונות הרדודות והשטוחות ורוח שנושבת במרבית ימי השנה מבטיחים אפשרות ללמידה נוחה, יעילה וכמובן עם פוטנציאל התקדמות משמעותי לעומת למידה בים התיכון – דבר שהוא חשוב לכניסה מהירה ומהנה לספורט הזה.

חמודי בדווי הוא מדריך ישראלי עם ניסיון רב בהעברת קורס קייט סרף בסיני ולא מעט תלמידים מהארץ מגיעים כדי לעבור אצלו את הקורס. הקורס מועבר בדהב שבה ממוקמת לגונה סגורה עם תנאים מושלמים ללימוד והכי חשוב – הרוח בדהב נושבת כמעט כל יום בשנה ולא רק בתקופות מסויימות וקצרות כמו במקומות אחרים.

בכל שיעור אתם מקבלים את מלוא תשומת הלב ואת כל הדגשים החשובים ממדריך וגולש עם ניסיון רב ויותאם הציוד על פי נתוני הגולש ותנאי הרוח בזמן השיעור.

יש אפשרות לקבוע קורס במחירים משתלמים מאוד במתכונת רגילה של 3 שיעורים או קורס מורחב של 4 שיעורים כאשר כל שיעור הוא במשך שעתיים.

אם למדתם בעבר ואתם צריכים רק שיעור רענון או שתחליטו שאתם מעוניינים בקורס קייטסרפינג מקוצר של 2 שיעורים בלבד זו אפשרות שקיימת בקורס אצל חמודי.

בקבוצות בפייסבוק של סיני תוכלו למצוא גם המלצות רבות מתלמידים שלמדו קורס קייטסרפינג בסיני אצל חמודי בדווי, שמעבר לקיום של הקורס עצמו הוא גם מייעץ למי שבא ללמוד אצלו על אפשרויות הלינה, הגעה ועוד ולאחר הקורס יוכל לייעץ לכם ולהכווין אתכם לגבי ציוד קייטסרפינג שיתאים לכם לאחר הקורס.

קייטסרף סיני

לעוד מידע והזמנת קורס קייט סרפינג בסיני מלאו את הפרטים

או חייגו 053-7790003

סגירת תפריט