קורס קייטסרפינג בסיני

סיני נמצאת בשורה אחת יחד עם היעדים הטובים בעולם לגלישת קייט סרפינג. אם גם אתם מעוניינים להיכנס לספורט המדהים והממכר הזה תוכלו לעשות קורס קייטסרפינג בסיני בתנאים אופטימליים ללימוד. הלגונות הרדודות והשטוחות ורוח שנושבת במרבית ימי השנה מבטיחים אפשרות ללמידה נוחה, יעילה וכמובן עם פוטנציאל התקדמות משמעותי לעומת למידה בים התיכון – דבר שהוא חשוב לכניסה מהירה ומהנה לספורט הזה.

חמודי בדווי הוא מדריך ישראלי עם ניסיון רב בהעברת קורס קייט סרף בסיני ולא מעט תלמידים מהארץ מגיעים כדי לעבור אצלו את הקורס. הקורס מועבר בדהב שבה ממוקמת לגונה סגורה עם תנאים מושלמים ללימוד והכי חשוב – הרוח בדהב נושבת כמעט כל יום בשנה ולא רק בתקופות מסויימות וקצרות כמו במקומות אחרים ובימים של רוח היא נושבת לאורך כל היום.

בכל שיעור אתם מקבלים את מלוא תשומת הלב ואת כל הדגשים החשובים ממדריך וגולש עם ניסיון רב והציוד מותאם על פי נתוני הגולש ותנאי הרוח בזמן השיעור.

עלות קורס מלא של 6 שעות המתפרש על שלושה שיעורים בני שעתיים כל אחד היא 1300 ש"ח.

יש אפשרות לקבוע קורס במחירים משתלמים מאוד במתכונת רגילה של 3 שיעורים או קורס מורחב של 4 שיעורים ואפילו יותר בהתאם לצורך.

אם אתם כבר יודעים לגלוש או שלמדתם בעבר ואתם צריכים רק שיעור רענון, שיעורי קייט למתקדמים או הדרכה לטובת שיפור הרמה – גם את זה ניתן לעשות אצל חמודי עם הדרכה מקצועית ובתנאים שיעזרו להתקדמות שלכם בגלישת קייט.

בקבוצות בפייסבוק של סיני תוכלו למצוא גם המלצות רבות מתלמידים שלמדו קורס קייטסרפינג בסיני אצל חמודי בדווי, שמעבר לקיום של הקורס עצמו הוא גם מייעץ למי שבא ללמוד אצלו על אפשרויות הלינה, הגעה, השכרת ציוד קייט סרפינג בסיני ועוד ולאחר הקורס יוכל לייעץ לכם ולהכווין אתכם לגבי ציוד קייטסרפינג שיתאים לכם לאחר הקורס.

קייטסרף סיני

מוזמנים לעקוב אחרי גם בפייסבוק

לעוד מידע והזמנת קורס קייט סרפינג בסיני מלאו את הפרטים

או חייגו 053-7790003

שתף את העמוד

Share on facebook
Facebook
סגירת תפריט